můžeme se

pod to podepsat

profily

ukázky

videa

eshopy

Sami zdatní autoři

a ilustrátoři vydávající si knihy

a audio vlastním nákladem

Spolupracující ilustrátori

Jste ilustrátor a stojíte o spolupráci? Chtěli byste mít na Papyru svůj profil? Napište nám.

ˇ

profily šikovných ilustrátorů, kteří stojí o spolupráci s autory

Tereza Samiecová

Neustále hledání vlastního výrazu mě vede přes experimentování s různými médii. Ať už se jedná o digitální malbu, akvarel, či perokresbu. Dříve jsem byla grafikem, nyní jsem učitelkou v mateřské školce, kde nacházím spoustu inspirace a propojení s vnitřním dítětem. Externě ilustruji pro Albatros. Nejraději kreslím vše milé, na horrory mě neužije.

portfolio: www.illustraterry.weebly.com

 

Kateřina Kofroňová

Tvůrčí činnost mě provází od dětství, akorát v současné době občas prohazuji akvarely mezi sadou grafických nástrojů sady ADOBE.  Ve volném čase se věnuji ilustraci a přála bych si, aby i tímto směrem vedli mé kroky v budoucnu. Více najdete v mém portfoliu. Budu ráda, pokud vás moje tvorba zaujme a těším se na případnou spolupráci.

www.katerinakofronova.cz

 

Kamila Mertová

Jsem  ilustrátorka, která se trochu oklikou vrátila k tomu, co chtěla vždycky dělat. Kreslím a maluji hlavně pro děti. Nejčastěji používám akvarel nebo kombinovanou techniku, někdy kreslím i digitálně. Ilustrování dětských knížek je krásná práce, při které ráda využívám svou fantazii. U obrázků mám ráda hravost, jemnost a laskavost.

E-mail: kamila.mertova.ilustrace@gmail.com

Portfolio:

instagram.com/kdyz_kresli_kami/

 

Lucie Mudráková

Mým snem je být ilustrátorkou. V současné době spolupracuji s nakladatelstvím Běží liška, ilustruji elektronickou knihu pro Albatros a v prvé řadě vytvářím své vlastní projekty. Jsem blázen miluji kávu, pestrost života, světem ilustrace žiji. Chcete ilustrace, které nebudou jenom pouhými obrázky a budou vám ožívat před očima? Ozvěte se, určitě se domluvíme

 

https://www.instagram.com/luckamudrakova/

 

Jana Jandáčková

Jsem ilustrátorka a grafička žijící v Praze. Mám zkušenosti hlavně s tištěnou grafikou a knižní

ilustrací a sazbou. Loni vyšla mnou ilustrovaná kniha Syrovátka sytí selátka, která je logopedickou alternativní cvičebnicí pro děti.

 

Moje práce jsou k vidění ZDE:

Bylo nebylo... v jedné zemi ILUSTRACÍ a GIFŮ žila čarodejka,která dokázala, že

- texty ožily,

- lidi se rozzářili

a jejich srdce se začala smát.

Jmenuji se Monika a vytvořím vám tématické ilustrace pro vaše příběhy. Nahlédněte do mého kresleného světa:

Instagram

Facebook

WEB: www.monikakresli.cz

Magda Andresová

Působím jako ilustrátorka na volné noze od roku 2010. Spolupracuji jak s organizacemi, tak přímo s autory. Na spolupráci s autory oceňuji jejich zápal pro kvalitní výsledek. Těžiště mé práce tvoří především dětská, populárně naučná a přírodovědná ilustrace. Ale neuzavírám se i jiným žánrům ilustrace a novým výzvám. Věnuji se také prostorovým expozicím a naučným stezkám. V současné době připravuji dvě autorské knížky. Více v mém portfoliu na www.ilustruji.cz.

Alena Vobejdová

Jsem kreslířka, grafička a ráda si zapisuji myšlenky a vymyšlené příběhy. Vystudovala jsem obor Polygrafie na Univerzitě Pardubice, kde jsem se zamilovala do tradičních tiskových technik. Mám za sebou spolupráci na několika knížkách.

Kreslení ilustrací se stalo mým každodenním chlebem. Jsou to chvíle, kdy jsem sama se sebou v tichých myšlenkách. Ráda se věnuji psaní a různým kreativním činnostem.

Web: www.naum.cz

Instagram

Natalka Gnievysheva

Malování a různorodá tvorba prochází celým mým životem. Používám několik základních směrů.

V olejomalbách pracuji s fantazií, světem hlubokého nitra, symboly a surrealismem. V akvarelové tvorbě nejčastěji znázorňuji věci kolem sebe: květy, zvířata, listy. Občas používám kaligrafii, linoryt nebo malování pastelkami či fixou. Momentálně je v tisku moje první vlastní kniha (v ukrajinštině), do které jsem vytvořila ilustrace inspirované středověkem. Ráda bych zkusila spolupráci i s dalšími autory.

Tvorba na Fleru, Pinterestu 1 a Pinterestu 2.

Samuela Bartošová

Moje cesta mě vedla střední uměleckou školou oborem kresba a ilustrace, ale po ukončení studia jsem se vydala dráhou profesionálního tatéra. Při každodenní kresebné činnosti mě však srdce čím dál více táhne k ilustraci. Jsem otevřená novým výzvám a podnětům. V technice jsem si nejvíce osvojila černobílou perokresbu, styl dotwork a akvarel. Rozvíjím své schopnosti v digitálním světě a nebojím se experimentovat s novými přístupy a technikami. Miluju ztvárňovat svět přírody a svět fantazie.

Instagram

kontakt : lamusea.ink@gmail.com

 

Vytvořilo Studio Creatio v roce 2015

Papyro - stránky sami zdatných autorů vydávajících si knihy převážně vlastním nákladem. a podpora začínajících spisovatelů